Retraite programma

Tijdens zowel het mindfulness weekend als midweek retraite zijn er vaste lessen met je eigen groep en open lessen van andere docenten die je kan volgen als je daar behoefte aan hebt.   

 

Mindfulness weekend

Vrijdag

17.00 aankomst (met thee/koffie en soep)

18.00 opening 

18.30 mindfulness - 75 min

20.00 diner

 

Zaterdag

08.00 open les - 60 min

09.00 ontbijt

10.30 mindfulness - 90/120 min

13.00 lunch

14.00 vrije tijd. Optioneel: strandwandeling

17.00 mindfulness - 60 min (soms open)

18.30 diner

20.00 open les - 60/90 min

21.30 vrije tijd

 

Zondag

08.00 open les - 60 min

09.00 ontbijt

10.30 mindfulness - 90/120 min

13.00 lunch

14.00 afsluiting

 

 

Maaltijden

9.00 ontbijt - 13.00 lunch - 18.30 diner (Uitzonderingen staan in bovenstaand programma)

 

 

Midweek retraite

Zondag

14.00 aankomst

15.00 opening en kennismaking

16.00 mindfulness - 90/120 min

20.00 open les - 60 min

 

Maandag

08.00 open les/sessie - 60 min

10.30 mindfulness - 90/120 min

13.30 vrije tijd

17.00 mindfulness of open les - 60 min

20.00 open sessie: 'Kerstavond' viering

 

Dinsdag

08.00 open les/sessie - 60 min

10.30 mindfulness - 90/120 min

13.30 vrije tijd

17.00 mindfulness of open les - 60 min

20.00 open sessie - 60/90 min

 

Woensdag

08.00 open les/sessie - 60 min

10.30 mindfulness - 90/120 min

14.00 circle of bye

 

Maaltijden

9.00 ontbijt - 12.30 lunch - 18.30 diner (Uitzonderingen staan in bovenstaand programma)


Vrije tijd

Buiten het programma om is er voldoende tijd voor ontspanning en rust. Maar ook voor beweging, verdieping, verwerking, verstilling, ontmoeting en voor de natuur. Ook kun je op locatie genieten van de aanwezige wellness met sauna's en hottub of aanvullend een massagebehandeling boeken.